Стало відомо, як і коли розпочнеться навчальний рік в школах України

Стало відомо, як і коли розпочнеться навчальний рік в школах України

З першого вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, пише УНІАН.

 

«Я хочу повідомити всім батькам, всім учням, студентам нашим, що першого вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн і всі діти, студенти, учні мають піти до школи, до університетів, до коледжів, до закладів професійно-технічної освіти. Тобто я закликаю наших дітей готуватися до офлайн процесу в українській освіті», — сказав Вітренко.

Він додав, що освітні навчальні програми в Україні очікують зміни з певних предметів. В першу чергу це стосується шкільного предмету захист вітчизни.

«Зміни будуть стосуватися посилення практичної спрямованості цього предмету. Діти мають знати, вміти. Там буде посилено національно-патріотичне виховання. І буде окремий блок, який буде стосуватися протимінної діяльності», — сказав Вітренко.

 

Крім того, зміни стосуватимуться і зарубіжної літератури. Багато російських книг планують повністю виключити з вивчення освітньої програми.

«Ну, наприклад, як «Війна і мир», такого вже в Україні вивчати не будуть. Тобто все, що оспівує ці орківські війська, все одно зникне з програми вивчення зарубіжної літератури», — сказав Вітренко.

Також будуть внесені зміни в методику викладання історії України та світової історії.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram