НМТ для українських вступників проведуть у 23 країнах Європи

НМТ для українських вступників проведуть у 23 країнах Європи

Проведення національного мультипредметного тесту для українських вступників відбудеться у 23 країнах Європи.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом, - пише Освіта.ua.

Загалом заплановано, що тестування буде проведено у 39 містах таких країн, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

За словами Сергія Шкарлета, українці, які вимушено покинули свою Батьківщину через війну, зможуть скласти тестування та вступити до закладів вищої освіти України.

НМТ за кордоном буде проведено так само, як і в Україні, тобто в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах, де з учасниками працюватимуть українськомовні педагоги, навчені українськими експертами. А отже, вступні випробування традиційно відбуватимуться на засадах прозорості та справедливості ー незалежно від того, де саме учасники їх складатимуть.

«Вдячний міністрам та партнерам за те, що вони погодилися підтримати українських вступників у такий непростий час. Проведення НМТ в інших країнах ー складне й комплексне завдання, але це, безперечно, важливий крок з-поміж багатьох етапів повернення українців додому і відбудови держави», – зазначив міністр освіти і науки.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram