Ткаченко закликав Всесвітню раду Церков призупинити членство РПЦ до повного відведення російських військ з України

Ткаченко закликав Всесвітню раду Церков призупинити членство РПЦ до повного відведення російських військ з України
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував представникам Всесвітньої ради Церков за підтримку України.

 

Як передає Укрінформ, про це Ткаченко написав у Телеграмі.

“Дякую очільникові Всесвітньої ради Церков (ВРЦ) Іоану Сауці та його заступникові Одайру Педрозо Матеусу за візит до Києва та підтримку України. Радий, що голос українського духовенства прозвучить під час 11-тої Асамблеї ВРЦ: 31 серпня ‒ 8 вересня в Німеччині”, - ідеться у дописі.

Під час зустрічі Ткаченко наголосив, “що Росія використовує культуру для трансляції пропаганди свого злочинного режиму”.

“Тому вбачаю доцільним виключення або принаймні призупинення членства представників РФ в якомога ширшому спектрі культурних програм і міжнародних асоціацій. Це і спосіб заблокувати канали дезінформації, і потужний сигнал, що весь цивілізований світ вимагає від Росії припинити цю жахливу неспровоковану війну”, - зазначив очільник МКІП.

На його думку, “призупинення членства РПЦ у ВРЦ до повного відведення російських військ з території України могло б стати саме таким сигналом”.

“Сподіваємося, що завдяки ВРЦ голос України ще більше буде почутий у світі та створить ще більшу солідарність з Україною всього цивілізованого світу”, - наголосив Ткаченко.

Додамо, на засіданні центрального комітету Всесвітньої ради Церков у Женеві 15-18 червня ВРЦ засудила розпочату Росією війну проти України, закликала до її припинення, а також до негайного припинення вогню і проведення переговорів для забезпечення стійкого миру.

джерело: Релігійно-інформаційна служба України 


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram