Рекорд України: у Києві пройшов забіг дітей, які подолали тяжкі хвороби

Рекорд України: у Києві пройшов забіг дітей, які подолали тяжкі хвороби

29 липня в Національній  дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» відбулися «Ігри переможців» — спортивне свято для дітей, які перемогли важкі захворювання. Кожна дитина — переможець, герой та великий приклад для нас усіх.

У рамках події був встановлений рекорд України — наймасовіший забіг дітей, які подолали тяжкі хвороби. Рекорд зафіксував представник національного реєстру рекордів України, повыдомили в Охматдиті.

Підтримати дітей завітало багато гостей: спортсмени, волонтери, меценати, артисти, благодійники, команда лікарні.

У змаганнях взяли участь діти, які подолали рак, після трансплантацій кісткового мозку, діти з військовою травмою, рідкісними та хронічними захворюваннями, діти, яким видалили пухлини мозку, пацієнти після інсультів.

Всі ці дітки надзвичайно сильні, вони перемогли різні хвороби та повернулися до звичайного життя. На «Іграх переможців» вони продемонстрували свої здібності, активність та жагу до нових звершень.

В ході заходу діти виконували символічний забіг територією лікарні в компанії генерального директора Охматдиту Володимира Жовніра та іменитих спортсменів, зокрема олімпійських чемпіонів, міністра молоді і спорту і президента НОК України Вадима Гутцайта, чемпіона світу Володимира Осніка, фристайліста Олександра Абраменко, знаменитого футболіста і тренера Олега Протасова, також до події долучились досвідчені хокеїсти Сергій Бабинець, Роман Благий і Артем Євсейчик, підтримав подію також заступник командувача Об’єднаних Сил ЗСУ полковник Євгеній Коваленко, Михайло Радуцький — голова комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації та багато інших небайдужих, світлих і талановитих людей!

Пізніше спортсмени провели діткам майстер-класи. Серед спортивних локацій були такі: футбол, хокей, карате, петанк, також були творчі майстер-класи і аквагрим для бажаючих. Після спортивних змагань на всіх дітей чекали подарунки, медалі та святковий концерт.


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram