Прогноз погоди на 19.07.2021, або "Очікування стануть реальністю"

Прогноз погоди на 19.07.2021, або "Очікування стануть реальністю"

⚡️Прогноз погоди на 19.07.2021 або "Очікування стануть реальністю"
⚡️Період погодних змін в процесі
😊Тенденція наступних днів: Холодний фронт / Грози / Похолодання

19 липня 2021 року погоду в Україні визначатиме холодний фронт та теплий сектор циклону "Крістоф". Аномальний екстра-день на підході, а погода завтра буде особливо контрастною. На заході та деяких областях півночі температура повітря впаде до комфортних значень, на сході спека ще більш посилиться, а на холодному фронті пройдуть грози зі зливами та градом! Будьте уважні та обережні. Найтепліше завтра буде на Луганщині, там +37...+40 градусів в денний час. Найхолоднішою буде Львівщина з показниками у +20...+23 градуси. Грози пройдуть в більшості областей заходу, на півночі країни, Харківщині, Вінниччині, Черкащині, Полтавщині. Знижений шанс є і на Кіровоградщині, Одещині. Не виключається ймовірність і "грозових розносів" в т.ч град та шквали. В столиці завтра теж висока ймовірність грози.

⚠️Список попереджень:
💨Загроза сильних поривів вітру: -
💨Загроза шквалів: у всіх областях з грозами, висока ймовірність - Житомирщина, Київщина, Вінниччина.
🌨Загроза граду: у всіх областях з грозами
😡Загроза душної погоди: Житомирщина, Київщина, Чернігівщина, Сумщина, Вінничина - точка роси +20...+22 градуси - особливо душна погода.
🔥Загроза екстра-спеки: Одещина, Миколаївщина, Херсонщина, Запорізька область, Крим, Донеччина, Луганщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Полтавщина, схід Кіровоградщини - від +30 градусів. Екстра-спека на Луганщині - до +40 градусів.

ОДЕЩИНА: 

на Одещині - малохмарно. В денний та вечірній час - знижена ймовірність локальних гроз/злив(30%). Температура вдень +33…+36 градусів.

джерело: ua_meteo

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов