У ВООЗ перерахували всі симптоми постковідного синдрому: від них страждають 20% перехворілих

У ВООЗ перерахували всі симптоми постковідного синдрому: від них страждають 20% перехворілих

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я ( ВООЗ ), приблизно 20% перехворілих коронавірусів продовжують відчувати симптоми постковіда навіть через тривалий час після хвороби. Організація привела основні симптоми даного стану. Повідомляє Obozrevatel Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Згідно публікації ВООЗ, загальні ознаки постковідного симптому включають в себе: підвищену стомлюваність, болі в грудях, болі в м'язах, задишка, когнітивне розлад (зниження пам'яті, розумової працездатності та інших когнітивних функцій у порівнянні з вихідним рівнем, в даному випадку з доковідним періодом) . 

Фахівці організації вказують, що для постановки правильного діагнозу дані симптоми повинні тривати не менше трьох місяців, з їх періодичним ослабленням або посиленням.

"Симптоми можуть змінюватися час від часу. Вони будуть проявляти себе сильніше, а іноді ставати непомітними", - уточнили в ВООЗ. В організації додали, що робота з вивчення синдрому триватиме у міру надходження свіжих даних.

Раніше авторитетний медичний журнал The Lancet опублікував дослідження постковіда засноване на опитуванні перехворіли коронавірусів. Всього було опитано понад 440 осіб. З них 9% заявили, що у них збереглася задишка, 12% поскаржилися на втрату нюху , ще 11% на втрату смаку . 10% опитаних повідомили, що постійно відчувають перевтому.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram