У Дніпрі кіт вижив після півгодинного прання у пральній машині

У Дніпрі кіт вижив після півгодинного прання у пральній машині

У місті Дніпро кіт на прізвисько Броша півгодини провів в увімкненій пральній машині та вижив. Про цю історію розповіли у місцевій ветклініці "На Робочій". За словами ветеринарів, кіт полюбляє спати у барабані пральної машини. А на Новий рік господиня кинула у прання собачу лежанку сірого кольору, як і сам котик.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів"Через це господиня котика не помітила вихованця та запустила "пралку". Кіт пробув у пральній машині близько 30 хвилин, перш ніж власники почули його крики", — йдеться на сторінці медзакладу у Facebook.

Медики розповіли, що на подив при відкритті пральної машини кіт вискочив і намагався втекти.

"Його зловили, висушили та одразу привезли до ветеринара", — повідомили у ветклініці. Під час огляду у тварини виявили низьку температуру та хрипи у легенях. Очі в нього не розплющувалися через порошок, а з рота пахло пральним засобом. Броші провели необхідну терапію, його аналізи в нормі і невдовзі він повернеться додому. "Зараз він почувається добре — активно бігає і стрибає, із задоволенням їсть.

З таким випадком ми стикаємося не вперше, але Броші дуже пощастило. Не дарма у котів дев'ять життів", — додали у ветклініці.

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram