Для кого продовжать термін дії сертифіката COVID

Для кого продовжать термін дії сертифіката COVID

Бустерну дозу вакцини проти коронавірусу в Україні отримали вже 5452 особи. В Україні планують перевипустити сертифікати вакцинації для тих, хто зробив щеплення бустерною дозою від коронавірусу.

Про це сказав головний санлікар України Ігор Кузін в інтерв'ю  Суспільному.

За словами Кузіна, зараз над цим працюють.

"Найімовірніше, з 15 січня буде фінальна модель, як буде продовжено сертифікати в "Дії". Технічна можливість існує: термін дії буде продовжено шляхом перевипуску сертифікату", - зазначив Кузін.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівКузин зауважив, що додаткова доза не призводить до продовження терміну дії сертифікату вакцинації. Людина фактично отримала три дози, але в неї рівень імунного захисту такий, як у звичайної здорової людини після двох доз щеплення. А бустерна доза допомагає відновити як титр антитіл, так і забезпечити більш ефективний захист. Отримання такої дози щеплення призводить до продовження терміну дії сертифікату на 270 днів .

Бустерна доза рекомендована для введення медичним працівникам та працівникам будинків інтернатного типу після шести місяців завершення базового курсу щеплення.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram