Зберегти дорогу стратегічного значення - важливе завдання у період війни

Зберегти дорогу стратегічного значення - важливе завдання у період війни

Багатотонні вантажівки щодня курсують дорогою Одеса-Рені. Останнім часом їх потік значно збільшився, і збільшилося навантаження на дорожнє полотно, не виключенго, що за рахунок перевищення допустимої ваги кожної фури. Перевантажені автівки руйнують трасу, і на сполох забили місцеві депутати.

фото:

Володимир Гажийський

Зокрема, депутат Татарбунарської міської ради опублікував своє звернення до органів місцевої влади, перевізників, керівників Укртрансбезпека, патрульної поліції, Одеської військової адміністрації:

"Я, депутат Татарбунарської міської ради Гажийський Володимир Валентинович звертаюсь із терміновою заявою щодо збереження дуже важливої для нашого регіону траси "Одеса-Рені", яка нині нещадно експлуатується перевантаженими фурами.
Звертаюсь до керівників органів місцевого самоврядування, Одеського представництва Укртрансбезпеки, до голови Одеської обласної військової адміністрації, патрульної служби і безпосередньо до перевізників. Траса міжнародного значення будувалася довго і з великими ресурсними витратами. Маємо усвідомлювати, що після нашої перемоги в російсько-українській війні нам всім доведеться відбудовувати безліч інфраструктурних об'єктів, будівель, витрачати мільярди бюджетних та донорських коштів на відновлення української економіки. І нині варто замислитися, що є багато таких об'єктів, які важливо зберегти у цей непростий час випробувань.
Траса Одеса-Рені має бути максимально захищеною від руйнувань, які спричиняють занадто перевантажені фури. Поки ще нема літньої спеки треба підготувати всі зважувальні прилади для багатотоних вантажівок, бо в спеку під величезними вантажами дорога дуже швидко зруйнується. Можна казати, що це ніби то не на часі, але коли дорога стане непридатною і непроїзною, час буде зовсім втрачено.
Наполягаю на тому, щоби всі причетні до справи збереження траси ретельно виконували свої обов'язки, контролюючі органи обстежували перевантажені автівки і не мародерили на хабарях, територіальна оборона теж може долучитися до спільного контролю.
Збереження траси - справа кожного з нас, хто несе відповідальність за стан дорожнього полотна, в першу чергу - це безпосередньо перевізники, Укртрансбезпека, патрульна поліція. Важливу роль відіграють також балансоутримувачі, і контролюючі органи.
Зберігаємо спокій, і принагідно зберігаємо якомога більше державного майна.
Все буде Україна!
Слава Україні! Героям слава!"


Авторка - Вікторія Алєксєєнко


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram