ЯК СТВОРИТИ ТА ЗБЕРЕГТИ ГРОМАДСЬКІ ПАСОВИЩА У ТАТАРБУНАРАХ?

ЯК СТВОРИТИ ТА ЗБЕРЕГТИ  ГРОМАДСЬКІ ПАСОВИЩА У ТАТАРБУНАРАХ?

Тема збереження громадських пасовищ нині актуальна, як ніколи раніше. Враховуючи незбагненну законодавчу неврегульованість земельних питань, залишається лиш сподіватися на здоровий глузд місцевих депутатів-законотворців та бажання людей знаходити спільну мову там, де виникають конфлікти навколо землі.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

Сьогодні в Татарбунарах знову збиралися власники худоби і знову вирішували, яким чином правильно оформити протоколи і заяви, щоби на наступну сесію міської ради винести питання стосовно узаконення громадських пасовищ.

Зрозуміло, що кожен господар мріє про те, щоби його худоба випасалася на якісній траві. І щоб трави було достатньо. Але не все так просто, бо загальної землі все одно на всіх не вистачає. Випасають худобу хаотично, без дотримання елементарних законів природи, знищуючи до голої землі увесь трав’яний покрив. Дуже велика кількість тварин не зареєстрована належним чином. Хтось тримає 10 овечок, а у когось отара має понад п’ятсот голів. Не краща справа і з великою рогатою худобою: хтось ледве порається біля одної корови, а у когось поголів’я складає сорок голів.

Як примиритися сусідам, як вирахувати всі тонкощі належного випасу? І як, врешті-решт, отримати у спільне користування громадські пасовища та згодом не пересваритися між собою?

Начальник земельного відділу і комунальної власності міської ради Ігор Катанов надав необхідні консультації щодо оформлення документів на найближчу сесію міської ради.

Як повідомила депутат міської ради, член земельної комісії Марина Поліщук, протоколи громадських слухань і заяви були оформлені та передані у земельний відділ Татарбунарської міської ради.

Далі буде. Слідкуємо за подальшим перебігом цієї справи.

Вікторія Алєксєєнко.

 

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram