У Татарбунарській громаді поліцейські проводять перевірки щодо дотримання карантинних норм

У Татарбунарській громаді поліцейські проводять перевірки щодо дотримання карантинних норм

Під час спільних  рейдів поліцейські разом з  представниками  Держспоживслужби та громадськості проводять  перевірку дотримання суб’єктами господарювання та громадянами карантинних обмежень, передбачених постановою Кабінету міністрів України. 

Передусім,  перевіряється дотримання режиму роботи закладів торгівлі та наявності у них розмітки щодо соціальної дистанції та масковий режим. Водночас проводиться роз’яснювальна робота із підприємцями та громадянами  щодо необхідності дотримання карантинних заходів. Мова  йде про  обов’язок  носити засоби індивідуального захисту у громадських місцях та на транспорті, дотримуватися дистанції 1, 5 метри,  здійснювати господарську діяльність лише  при  наявності у всього персоналу та відвідувачів закладів «зелених» Covid-сертифікатів або працювати "на винос" чи здійснювати адресну доставку тощо. 

«Сьогодні поліцейські виконували більше превентивну функцію. Проте, якщо суб’єкти господарювання та громадяни будуть ігнорувати означені  обмеження, виноситимуть постанови та складатимуть  протоколи на правопорушників», -   попереджає  начальник ВП№ 2 Білгород-Дністровського РВП Олександр Бодюл.

Приміром, за минулий тиждень у Татарбунарській ТГ вже складено 7 адміністративних  матеріалів.

Правоохоронці звертаються до усіх громадян із закликом  потурбуватися про власне здоров’я та здоров’я інших і неухильно дотримуватися  карантинних обмежень.  

   

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram