Діалогова ініціативна група в Татарбунарах почала свою діяльність

Діалогова ініціативна група в Татарбунарах почала свою діяльність

Минулого тижня відбулася зустріч представників місцевої влади, громадських активістів Татарбунарської громади з координаторкою проєкту "Розвиток системної та стійкої трансформації конфліктів в Одеській області" Світланою Гудь.
Учасники зустрічі - представники міської ради Павло Мазур та Людмила Шалар, юрист Павло Головатий, журналістка Вікторія Алєксєєнко, керівник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко, ветеринарний лікар Василь Чобану обговорили актуальні проблеми громади, внаслідок яких вже відбуваються або можуть виникнути конфлікти. На думку учасників діалогової ініціативної групи, є проблеми з громадськими пасовищами; з небезпечними ділянками на трасі Одеса - Рені в районі ринку, де необхідно встановлювати світлофори; з щепленням проти коронавірусної інфекції. Окремий виступ ветеринарного лікаря Василя Костянтиновича був присвячений проблемі неякісного інкубування яєць, внаслідок чого на місцевий ринок потрапляють курчата, які масово гинуть на людських подвір'ях.
Визначивши перелік потенційних конфліктогенів, учасники зустрічі домовилися наступного разу зосередитися на одній з проблем, більш детально дослідити, проаналізувати і знайти шляхи трансформації або вирішення.
Отже, діалогова ініціативна група з питань попередження конфліктів в громадах в Татарбунарах почала свою діяльність. Є сподівання, що вона буде ефективною і сприятиме розвитку громади.

Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram