ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: ТРИ ПИТАННЯ ВИРІШЕНО

ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: ТРИ ПИТАННЯ ВИРІШЕНО

ПОЗАЧЕРГОВА 21 СЕСІЯ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ була скликана міським головою Андрієм Глущенко за ініціативою та пропозиціями Одеської обласної державної адміністрації у зв’язку з необхідністю вирішення невідкладних заходів.
Депутати міської ради прийняли рішення з трьох питань.

В першочерговому порядку депутати внесли зміни і доповнення до бюджету Татарбунарської міської територіальної громади на 2022 рік, які стосуються деяких питань організації територіальної оборони у мирний час та в умовах особливого періоду.

Наступним рішенням, згідно листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, стало надання згоди Татарбунарської міської ради на безоплатне прийняття автотранспорту до комунальної власності міської ради. Дане рішення стане узаконенням нещодавньої передачі обласною державною адміністрацією до Татарбунарської громади спеціального обладнаного автомобілю, призначеного для місцевого мобільного інклюзивно-ресурсного центру.

Останнім питанням позачергової сесії було прийняття звернення депутатів Татарбунарської міської ради до жителів громади щодо збереження миру, консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів і суверенності України.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram