Переселенців у Лиманській громаді зустріли щиро й приязно

Переселенців у Лиманській громаді зустріли щиро й приязно

Голова Лиманської сільської ОТГ Василь Резніченко відвідав родини, які вимушені були залишити свої домівки в зв’язку з бойовими діями на Чернігівщині та Миколаївщині.
Спілкуючись з людьми, сільський голова запевнив переселенців, що вони можуть розраховувати на особисту підтримку керівника громади та допомогу спеціалістів сільської ради. Приїжджих людей забезпечили житлом та необхідними речами, продуктами харчування, засобами гігієни. Завдяки місцевим жителям є можливісь підтримувати такі родини.
Василь Резніченко дав доручення старостам до кінця тижня відвідати родини вимушених переселенців в своїх старостатах, поспілкуватися, визначити їх потреби та відзвітувати, щоб згодом зкоординувати спільні дії та в терміновому порядку забезпечили їх всім необхідним.
Особливу увагу буде направлено на роботу з дітьми.

Голова Лиманської ОТГ звернувся до всіх вимушених переселенців, які залишили свої домівки в ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ та які на даний час перебувають на території нашої громади: "Ви можете розраховувати на мою особисту підтримку та допомогу небайдужих жителів громади.
Якщо виникнуть будь-які питання або виникне потреба у будь-чому, будь-ласка, не соромтеся! Звертайтеся до сільської ради, до старост!"
Увесь світ вже переконався, що українці - єдина нація, і під час таких складних, важких випробувань ми вміємо згуртовуватися, допомагати один одному в біді.
Україна переможе, і у цьому немає сумнівів.
Вікторія Алєксєєнко.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram