«Мрії про мирну Україну»

«Мрії про мирну Україну»

Що таке «мир»? І що означає «війна»?

Як нині живуть діти України у безпосередній близькості до лінії бойових дій на Донбасі?

30 червня у Лиманській сільській бібліотеці зібралися діти, і затамувавши подих, вони слухали про жахіття сучасної війни. Їхні однолітки там, на Донбасі, зростають під тривожні звуки справжньої війни. Вони вже звикли ховатися у підвалах під час обстрілів, звикли жити без електрики, без нормальних звичних дитячих забав, спати одягненими в холодних напівзруйнованих помешканнях, інколи навіть без води та їжі. Сучасні діти війни в Україні, так трапляється, гинуть від ворожих куль та снарядів.

Про дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України спілкувалися з маленькими жителями села Лиман завідувачка Лиманської сільської бібліотеки Світлана Гетманець разом з провідним фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради Маргаритою Бондарюк.

Виховна година для маленьких відвідувачів бібліотеки з нагоди вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України була приголомшливою і водночас гуманною. Хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять однолітків, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Діти жваво обмінювалися своїми міркуваннями про такі поняття як «мир» та «війна», з цікавістю слухали уривки з книжки про долю дівчинки та її родини, якій довелося покинути рідну домівку та переїхати до іншої країни через агресію з боку сусідньої Росії.

І, звичайно, діти мирного села Лиман малювали на тему «Мрії про мирну Україну».

Ми всі мріємо, щоби наші домівки, села й міста оминула війна. І ми всі щиро бажаємо, щоби ворог якнайшвидше пішов геть з нашої країни України.

Найстрашніше, що тільки може буде – це коли гинуть невинні діти.

Світла пам’ять малим янголяткам!

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

 

1000 Осталось символов