ФЕСТИВАЛЬ РЕТРОАВТОМОБІЛІВ готуються провести в Татарбунарах

ФЕСТИВАЛЬ РЕТРОАВТОМОБІЛІВ  готуються провести в Татарбунарах

В Татарбунарах (Одеська обл.) стартувала підготовка до проведення третього фестивалю ретроавтомобілів, який стає вже доброю традицією і туристичною принадою нашого міста. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі один з ініціаторів Леонід Григорович Семененко.

Минулого року представники з різних регіонів Бесарабського краю взяли участь у фестивалі, де були представлені автомобілі, мотоцикли, мопеди та велосипеди. Вік деяких транспортних засобів сягав понад 70 років! До участі у масових заходах долучилися представники патрульної поліції та ДСНС.

Нині підготовча група з проведення фестивалю зібралася в офісі Громадського центру правосуддя, який виступає ініціатором проведення такого заходу. Підтримку в організації масштабного заходу надає Татарбунарська міська рада, голова Андрій Глущенко та депутати.

Ініціатори – очільник Громадського центру правосуддя Леонід Семененко, Павло Мазур, Олексій Циганенко, Андрій Буряк, Микола Земцев, жваво обговорили питання підготовки  цього захоплюючого дійства, запланували час та місце його проведення.

Фестиваль планується здійснити 28 серпня у Татарбунарах на День міста. Автомобілі та інша техніка збиратимуться на вулиці Центральній біля готелю та міського Центру надання адміністративних послуг.

До участі у фестивалі ретроавтомобілів запрошуються усі фанати старовинних авто, мотоциклів, мопедів, велосипедів та мотороллерів.

 

Контакти ініціативної групи:

Громадський центр правосуддя,

м.Татарбунари, вул. Центральна,50,

телефони 3-21-24 та (094) 962-3024.

Телефонуйте, заходьте, пропонуйте та беріть участь у підготовці ФЕСТИВАЛЮ РЕТРОАВТО!

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

 

1000 Осталось символов