ДОПОМАГАЮТЬ У СКРУТНИХ ОБСТАВИНАХ

ДОПОМАГАЮТЬ У СКРУТНИХ ОБСТАВИНАХ

За перші півроку фракція «Європейської солідарності» в Одеській обласній раді добилася виділення матеріальної допомоги 75 людям на суму 517 490 гривень в різних районах Одещини. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат облради Михайло Шмушкович. На знак подяки багато людей висловлюють щирі побажання за добрі справи, і як підтвердження, ось один з таких дописів у популярній соцмережі з міста Татарбунари:

«Ось вже понад 25 років болять колінні суглоби. Сім’я моя зібрала гроші, повірте, чималі гроші на заміну колінного суглоба у 2019 році.

Зверталася я в обласну адміністрацію, просила матеріальну допомогу, але мені відмовили, написали листа, що нема коштів.

У 2020 році довелося знову робити другу операцію. І знову було зібрано й витрачено дуже багато грошей. Про це довідався депутат Татарбунарської міської ради Володимир Гажийський, і пообіцяв допомогти.

І ось нарешті я отримала матеріальну допомогу завдяки сприянню депутата обласної ради від партії «Європейська солідарність» Михайла Шмушковича.

Шановні депутати Михайло Шмушкович і Володимир Гажийський, сердечно дякую вам за надану допомогу.

Хай ваша доброта і увага отримають подвійну вдячність. Я вірю, що кожен, хто здійснює милосердні справи, обов’язково отримає добру подяку у своєму житті.

Успіхів вам, процвітання, хай завжди у вашому житті будуть здоров'я, радість та щастя.

З повагою, Антоніна Суденкова».

***

Що ж, у складні часи порядність і милосердя визначаються не кількістю обіцянок і наборами гарних фраз, а буденними, часто непомітними, справами, які допомагають вижити і втриматися у бурхливому океані життєвих негараздів.

Побажаймо доброї вдачі та міцного здоров’я усім небайдужим людям з високою громадянською відповідальністю.

На фото: (зліва направо) депутат Татарбунарської міської ради Володимир Гажийський, директор Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Стогній, депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, головний лікар Татарбунарської лікарні Олександр Карпенко.


АВТОРКА: Вікторія Алексєєнко 


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram