Депутати Татарбунарської міськради підтримали колегу й прийняли рішення звернутися до КМУ стосовно призначення житлових субсидій

Депутати Татарбунарської міськради підтримали колегу й прийняли рішення звернутися до КМУ стосовно призначення житлових субсидій

На 10-й сесії Татарбунарської міської ради депутат Володимир Гажийський виступив з депутатським зверненням щодо складної ситуації отримання субсидій громадянами України й зокрема жителями Татарбунарської ОТГ.

Справа у тому, що Кабінет Міністрів вніс зміни про порядок призначення житлових субсидій, чим значно ускладнив процедуру отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. При тому, що в Україні продовжуються карантинні обмеження, і коронавірусна пандемія не втрачає свого згубного впливу, людей змушують масово шикуватися в черги, щоб переоформити заяви, декларації, йти на поклін до чиновників заради оформлення купи непотрібних довідок, виписок, документів, які знаходяться у державних реєстрах і доступні місцевим чиновникам. У 2015 році була запроваджена така система субсидіювання, яка дозволяла переоформляти субсидії в автоматичному режимі.
З метою захисту прав та інтересів жителів Татарбунарської ОТГ Володимиру Гажийському вдалося переконати колег-депутатів, і вони прийняли рішення звернутися до Кабінету Міністрів України для вжиття всіх необхідних заходів щодо спрощення процедури видачі житлово-комунальних субсидій незахищеним верствам населення України.

на фото: виступ депутата Володимира Гажийського на 10 сесії Татарбунарської міської ради 21 травня.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram