Депутати Татарбунарської міськради приймали у власність громади майно, установи та заклади

Депутати Татарбунарської міськради приймали у власність громади майно, установи та заклади

Перший робочий тиждень Нового року Татарбунарської міської ради почався у понеділок, 4 січня. Депутати зібралися на четверту позачергову сесію, щоби невідкладно прийняти у комунальну власність Татарбунарської міської ради майно зі спільної комунальної власності територіальних громад Білгород-Дністровського району. Міська рада прийняла ряд рішень, на підставі яких виступила засновником комунальних закладів, установ та підприємств. Було утворено окремі заклади та затверджено їх статути.
Прийняття зі спільної комунальної власності майна територіальних громад Білгород-Дністровського району у комунальну власність Татарбунарської міської ради здійснюється відповідно до рішення сесії Білгород-Дністровської районної ради від 22.12.2020 року № 41-VIII «Про безоплатну передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад району у комунальну власність Татарбунарської міської територіальної громади майна, закріпленого за комунальними закладами (установами, підприємствами), що розташовані на території Татарбунарської міської територіальної громади» та рішення сесії Татарбунарської міської ради від 14.12.2020 року № 12- VIII «Про реорганізацію юридичних осіб сільських рад шляхом приєднання до Татарбунарської міської ради, як юридичної особи».


Отже, депутати прийняли рішення, які затверджують Татарбунарську міську раду засновником медичних установ, зокрема, Татарбунарського центру первинної медико-санітарної допомоги, Татарбунарської центральної районної лікарні;
- 20-ти загальноосвітніх та дошкільних закладів в м.Татарбунари та селах Дельжилер, Струмок, Спаське, Баштанівка, Нерушай, Білолісся, Глибоке, Борисівка, а також Татарбунарської музичної школи, Татарбунарського Будинку дитячої та юнацької творчості, Татарбунарської дитячо-юнацької спортивної школи.
Рішеннями четвертої сесії утворено такі комунальні заклади Татарбунарської міської ради:
- Татарбунарський Будинок культури;
- Публічна бібліотека Татарбунарської міської ради;
- Татарбунарський історико - краєзнавчий музей;
- Трудовий архів Татарбунарської міської ради.
Після прийняття організаційно-майнових рішень депутати прийняли значну кількість рішень по земельним питанням.
Загалом у порядку денному було понад 50 питань, і після прийняття рішень по основним питанням перейшли до розгляду депутатських запитів та звернень.
Зокрема, депутат Володимир Гажийський ("Європейська солідарність") звернувся із запитанням, чому не сплачується податок за землю з двох вишок "Київстару", які розміщені на території міста Татарбунари. Його також цікавило питання щодо законності встановлення шлагбаума на території Татарбунарської автостанції і коли нарешті власник автостанції здійснить ремонт основної споруди цього підприємства, яка знаходиться у занедбаному стані вже досить тривалий час. У відповідь на ці питання міський голова Андрій Глущенко запевнив, що проблеми стосовно орендної плати за землю під вишками мобільного оператора будуть вирішені, а щодо шлагбаума на автостанції, то ніяких дозволів на це міська рада не надавала. Мер міста порадив звернутися до власника автостанції із депутатським зверненням і вирішувати з ним усі нагальні питання.


Депутат Руслан Жаран ("За майбутнє") звернув увагу на те, що нещодавня трагедія на трасі Одеса-Рені біля закладу харчування "Доміно" трапилася тому, що там немає вуличного освітлення. А на вулиці Бесарабській розрили проїжджу та пішохідну частину під час ремонту водогону, і треба негайно зарити ті траншеї, бо неможливо там пересуватися.
Загалом сесія минула у досить спокійній конструктивній обстановці, депутати працювали злагоджено, голосували одностайно.


Вікторія Алєксєєнко,

м. Татарбунари.


"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

✅  Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

✅  Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

✅  Підтримай нас в Instagram