Війна не вкраде свято в маленьких українців: фонд Сергія Шутова організував ще один захід для дітей у Тарутинській ТГ

Війна не вкраде свято в маленьких українців: фонд Сергія Шутова організував ще один захід для дітей у Тарутинській ТГ

Попри війну БФ «Шляхетна справа» періодично влаштовує святкові заходи для дітей. Волонтери опікуються дітками військовослужбовців – тих, хто віддав життя, боронячи Україну від російської навали, і тих, хто сьогодні на фронті виборює нашу Перемогу, залишивши родинне тепло і взявши до рук зброю.  В той же час не залишаються поза увагою благодійників і дітки, які мешкають в населених пунктах, де організовується захід.

«Хто би міг подумати, що на долю наших дітей випаде війна! Але навіть під час тривог, «між двома стінами», в укриттях, в доленосні для нашої держави часи діти залишаються дітьми. І я впевнений в тому, що навіть війна не має красти в малечі дитинство. Саме тому ми продовжуємо влаштовувати для маленьких мешканців Одещини справжні свята», - каже Сергій Шутов у коментарі виданню «Кут огляду».

Так, минулого четверга команда волонтерів та голова БФ «Шляхетна справа» Сергій Шутов навідалися у село Ярове Тарутинської громади в Одеській області. Для дітей – мешканців Ярового – волонтери привезли подарунки, смаколики, до доброї ініціативи долучилися працівники сільського Будинку культури та відділу культури Тарутинської селищної ради, які організували для малечі справжні козацькі розваги – змагання «Браві козачата».

Діти з великим задоволенням взяли участь у заході: дівчата радували присутніх концертними номерами, а хлопці розділилися на дві команди «Соколи» та «Козаки», проявили неабияку волю до перемоги в конкурсах!

Дітям військовослужбовців Сергій Шутов подарував ролики, також волонтери БФ «Шляхетна справа» підготували великі продуктові набори для родин захисників, а для всіх присутніх на заході діточок – подарункові набори з іграшками та канцелярією.

Чудовим доповненням до свята стали смаколики, які так обожнюють дітки – поп-корн,  солодка вата.

Також під час заходу до присутніх звернулися староста  Ярівського старостиного округу Петро Кічук, начальниця відділу культури  та туризму Тарутинської селищної ради Ніна Шишкова та Сергій Шутов, засновник та голова БФ «Шляхетна справа».

У вітальному слові благодійник вкотре наголосив, що проведення таких свят можливе лише завдяки захисникам України, які героїчно виборюють наш спокій, наші території. Також Сергій Шутов зазначив, що фонд планує проведення таких заходів у найближчій перспективі.

ФОТОЗВІТ ЗАХОДУ ТУТ


ДОВІДКОВО:

БФ «Шляхетна справа» веде активну діяльність в Одеській області. Основними напрямками  роботи фонду є позитивні зміни в соціальній сфері, допомога захисникам України, адресна допомога мешканцям Одещини, побудова капсульних будинків, впровадження проєктів і залучення міжнародних фондів до співпраці. Також волонтери реалізують соціальні ініціативи – дитячі свята, допомога та підтримка населення, що постраждало від вторгнення рф. Мешканці Одеської області можуть звернутися до фонду:

Сайт Фонду

Сторінка у Фейсбук

Телеграм

 


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram