У Німеччині відійшов у вічність справжній патріот Тарутинщини Натаніель Рисс

У Німеччині відійшов у вічність справжній патріот Тарутинщини Натаніель Рисс

29 січня 2024 року на 89-му році життя відійшов у вічність благодійник, кращий друг Тарутинської громади, професор компанії «HELLING“ (Німеччина) - НАТАНІЕЛЬ РИСС, який народився в смт Серпневе (Тарутинська громада).

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Тарутинську селищну раду.

Багато добрих справ зробив для своєї малої Батьківщини Натаніель Рисс. За його ініціативою і допомогою створений чудовий парк в селищі Серпневе та німецький культурний центр «Бессарабський дім» в селищі Тарутине. Він постійно допомагав Серпневській школі та дитячому садку, а Тарутинській лікарні передав чимало медичного обладнання.

Натаніель Рисс завджи був справжнім патріотом нашого краю, для Тарутинщини він був не тільки благодійником, а й інвестором, спонсором. Незважаючи на свій почесний вік, останній раз він приїзжав до Тарутинської громади під час війни  у жовтні 2023 року, він привіз велику гуманітарну допомогу для мешканців громади. Тоді разом з селищним головою Савою Чернєвим і головою Тарутинського німецького культурного товариства Світланою Крук обговорювали проєкт розвитку Серпневого як візитівки на кордоні нашої країни та плани по відродженню територій громади. 

Добрий, світлий спомин про Натанієля Рисса назавжди залишиться у серцях його вдячних земляків та усіх, хто його знав та шанував.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram