Тарутине з дружнім візитом відвідала делегація з Німеччини

Тарутине з дружнім візитом відвідала делегація з Німеччини

 Наприкінці березня Тарутине відвідала делегація з Німеччини на чолі з депутатом Бундестагу Беаті Мюллер Геммеке. Також серед гостей були представники благодійної організіції Ermstal Hilft, представниця Міністерства культури Німеччини - Хайнке Фабрициус та мер міста Кирхайн Тек - Паскаль Бадер, повідомляє «Кут огляду» з посиланням на пресслужбу Тарутинської селищної ради.

Поважних гостей зустріли Сава Чернєв, голова Тарутинської громади, Світлана Крук, голова Тарутинського німецького товариства "Бессарабський дім", та Олена Сілоч, заступник голови громади.

 Делегація відвідала пам'ятний меморіальний комплекс загиблим захисникам України, де хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували їх пам'ять. Після завітали до пам'ятника засновникам Тарутине - німецьким колоністам, де їх гостинно зустріли в знак дружби та злагоди - з хлібом-сіллю.

Крім того, німецька делегація побувала в Тарутинській лікарні і Центрі первинної медико-санітарної допомоги, оглянула добре облаштоване укриття лікарні. Наприкінці зустрічі члени делегації поспілкувались з керівництвом громади, обговорили потреби громади і проблеми сьогодення та домовились про подальшу співпрацю і дружньо-партнерські відносини

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram