Грошові сертифікати за талант обдарованій молоді Тарутинщини

Грошові сертифікати за талант обдарованій молоді Тарутинщини

Цього тижня перед засіданням виконкому Тарутинської селищної ради Сава Чернєв, голова Тарутинської громади, вручив подарункові грошові сертифікати за значні досягнення на Чемпіонатах України та обласних предметних олімпіадах в 2023-2024 навчальному році талановитій молоді Тарутинщини.

Такі сертифікати для сприяння мотивації до самореалізації молоді у Тарутинській громаді вручаються щороку. В цьому році по 10 тис.грн. отримали Олександр Лазарєв, учень 11-го класу Виноградівського ліцею, переможець обласних олімпіад з української мови, біології, географії, історії, болгарської мови, Олександр Ільєв і Георгій Казанжі, вихованці Тарутинського ДЮСШ за перемогу на Чемпіонатах України з вільної боротьби серед юнаків, та Олександр Мельник, Тарутинська ДЮСШ,  за перемогу на Чемпіонаті України з боксу.

Тренери-наставники юних спортсменів - Григорій Калак і Олександр Попов також отримали грошові сертифікати на 20 тис. грн. Селищний голова подякував юнакам за гарні здобутки та побажав впевнено йти до своєї мети.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram