Маленькі мешканці Бородіно чекають на новий садочок

Маленькі мешканці Бородіно чекають на новий садочок

 Дитячий садок "Сонечко" Бородінського опорного закладу відвідує 30 малят. У садочку комфортно, гарно, затишно, а  головне -  тут працює чудовий, високопрофесійний колектив, який робить все можливе, щоб дітям було добре.

Ранок починається з "руханок" - разом з вихователькою Оленою Сурженко малеча робить веселі зарядки. Потім смачний сніданок, цікаві заняття. Малюки із задоволенням йдуть до садочку, тут завжди їм раді, тут щодня вони впізнають щось нове, цікаве.

І нібито все добре, але вже багато років садочок знаходиться у пристосованому будинку. В одному приміщенні знаходиться ігрова сумісно з класом для занять та їдальнею, окремо спальня, гардеробна, санвузол. З іншого входу розташовані кабінет завідуючої, медсестри, кухня. А так хотілося, щоб спальня, ігрова, кімната для занять були окремо один від одного, щоб був сучасний ремонт, більш гарні умови для дітей.

У Бородіно ніколи не було  нового типового садка, тому коли утворилась громада, за проханням батьків та мешканців селища тут почали будувати в центрі новий садок. Причому зовнішні роботи встигли зробити повністю , навіть прилеглу територію облаштували, залишились тільки косметичні внутрішні роботи, однак завадила війна. І тепер мешканці Бородіно мріють, що закінчиться війна, і нарешті маленькі бородінці підуть у гарний, сучасний дитячий садочок, адже наші діти заслуговують на найкраще.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram