Гроші на ЗСУ, освіта та стратегія: як пройшла сесія в Бородінській селищній раді

Гроші на ЗСУ, освіта та стратегія: як пройшла сесія в Бородінській селищній раді

На квітневій сесії депутати Бородінської громади вирішили надати 3 млн грн на підтримку ЗСУ.

 На черговій 39-й сесії депутатів Бородінської селищної ради, яку вів Іван Кюссе, голова Бородінської громади, було розглянуто 18 питань.

По першому питанню "Про затвердження Програми фінансової підтримки ЗСУ на 2024 рік", депутати передбачили виділення 3 млн грн на допомогу захисникам України.

Гостру дискусію на сесії викликало питання "Про затвердження типових штатних нормативів закладів освіти громади".  Мова йшла про доведення штатних розписів до нормативів, передбачених Міністерством освіти, скорочення штатних одиниць та нізький рівень відвідування у дитячих садочках. З цього приводу у депутатів з'явилось багато зауважень. Після тривалого обговорення було прийнято рішення про новий штатний розпис у дитячих садках ввести з 15-го травня. А до цього часу – підвищити кількість відвідувачів дошкільних закладів. Також була затверджена Стратегія позвитку економічного округу, до якого входять Петрівський, Новотарутинський, Вознесенський старостинські округи.

Крім того,  обговорені питання "Про внесення змін в бюджет", "Про утворення сектора соціальної роботи", "Програма забезпечення дітей-сиріт житлом", "Участі в новому еко-туристичному маршруті "Дорогами смаку віна - Буджак", земельний блок та інші.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram