В Сараті встановили одинадцять сіток для збору пластикових пляшок, в планах ще чотирнадцять

В Сараті встановили одинадцять сіток для збору пластикових пляшок, в планах ще чотирнадцять

В рамках проекту «Сарата - сортуй», в смт Сарата Одеської області, встановлено сітки для збору пластикових пляшок. Окрім цього, в селищі вже встановлені контейнери для збору пластикових кришок. Про це у групі «Сарата понад усе» повідомив  Анатолій Сухарський.

«Як і було обіцяно на минулому тижні, в проекті "САРАТА-СОРТУЙ", сьогодні, перед виставою Державного цирку України в центрі Сарати було встановлено 2 нові сітки для збору пластикових пляшок. Одна - перед входом до шатру, друга - на дитячому майданчику. Разом із тим функціонуть контейнери для збору кришечок у проекті "Сарата понад усе!" - онкохворим дітям"

В подальшому, одна з них буде встановлена на вулиці Першотравневій. Надійшли також пропозиції мати сітки від мешканців з вул. Миру, Ліндла (біля кафе "Берізка"), Готліба Фейгеля, Суворова, а також на території лікарні, біля ринку, на автомийці по вул. Соборній, на автостанції, в районі кладовищ. Загалом встановлено одинадцать сіток з запланованих 25. Тобто в планах встановити, ще 14», - повідомили в групі.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram