Сарата приймала європейських експертів

Сарата приймала європейських експертів

У Саратській територіальній громаді впродовж 4 та 5 серпня відбувся навчальний семінар з питань управління у сфері охорони здоров’я в рамках Великомасштабного Інфраструктурного проєкту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я», який фінансується за рахунок коштів Спільної Операційної Програми «Румунія–Україна 2014-2020».

Повідомляє Саратська селищна радаСтань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Інформаційний семінар, організований Асоціацією транскордонного співробітництва Єврорегіон «Нижній Дунай», мав за мету: ознайомлення з проєктом ЄС у сфері охорони здоров’я в прикордонних регіонах Румунії та України, в рамках спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 та перспективи Саратської громади щодо участі у наступному Програмному періоді 2021-2027.

Говорили про фінансові інструменти Європейського Союзу, які направлені на розвиток прикордонних громад. Під час круглого столу більш детально була розглянута ситуація із надання медичних послуг в Саратській територіальній громаді, а також матеріально-технічний стан медичних закладів.

У семінарі взяли участь керівництво Саратської селищної ради, керівництво та спеціалісти Саратської Центральної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги Саратської селищної ради, громадськість селища. У перший день семінару учасники отримали анкети, де мали вказати проблемні і в той же час пріоритетні напрямки медичної галузі, які потребують додаткових фінансових вливань.

Наступного дня всі пропозиції та побажання приймаючої сторони були озвучені та детально проаналізовані румунськими спеціалістами.

Як зазначила голова селищної ради Вікторія Райчева, ми не просто маємо надію та сподівання на успішну реалізацію проєкту, а й докладемо максимум зусиль для плідної співпраці разом із зарубіжними партнерами задля благоустрою та процвітання Саратської територіальної громади.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram