В Сараті та Одесі затримано злочинне угруповання, яке переправляло ухилянтів за кордон

В Сараті та Одесі затримано злочинне угруповання, яке переправляло ухилянтів за кордон

Оперативники Ізмаїльського загону спільно зі співробітниками Міграційної поліції ГУ НПУ в Одеській області, за силової підтримки прикордонних спецпідрозділів, затримали злочинне угруповання, яке займалось незаконним переправленням осіб через державний кордон.

Як повідомляє прес-служба Ізмаїльського прикордонного загону, заходи проводились в рамках кримінального провадження за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», під процесуальним керівництвом Приморської районної прокуратури міста Одеса.

Двох злочинців правоохоронці затримали в місті Одеса та селищі Сарата. Попередньо встановлено, що ділки здійснювали підбір охочих незаконно перетнути кордон, виготовляли для них документи, що надавали право для проїзду транзитної ділянки траси М-15 («Одеса – Рені»), а потім безпосередньо переправляли їх до Молдови. За такі послуги вдячні клієнти сплачували кошти у розмірі від 4,5 до 5 тисяч доларів США. В ході проведених обшуків двох квартир та двох транспортних засобів правоохоронці виявили 5 мобільних телефонів, за допомогою яких здійснювалась протиправна діяльність, грошові кошти у розмірі майже 14 тис. гривень, понад 2 тис. доларів США та готові документи для проїзду транзитної ділянки траси «Одеса – Рені».

Наразі організаторів незаконного переправлення осіб через державний кордон України затримано в порядку ст. 208 КПК України. Транспортні засоби, кошти та документи вилучено встановленим порядком. Триває досудове розслідування.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram