В Сараті 14-річний підліток пішов на рибалку і заблукав в темряві

В Сараті 14-річний підліток пішов на рибалку і заблукав в темряві

Поліцейські встановили місцезнаходження 14-річного мешканця Білгород-Дністровського району, який пішов на рибалку та заблукав. Хлопчика розшукали у полі за вісім кілометрів від дому. На щастя, з ним нічого поганого не сталося і його поліцейські повернули батькам. 

Як повідомили в ГУНП в Одеській області, вчора о пів на дев’яту вечора до поліцейських по допомогу у розшуку брата звернувся 20-річний житель смт. Сарата. Він повідомив правоохоронцям, що його молодший брат вранці поїхав на велосипеді з друзями на рибалку до сусіднього села, досі не повернувся і телефонного зв’язку з ним немає. 

Поліцейські відразу розпочали пошуки дитини серед кола знайомих та друзів, перевірили ставки, обійшли сусідні села та околиці. І врешті, через годину пошуків поліцейські виявили неповнолітнього у полі, за вісім кілометрів від дому. На щастя, з ним було все добре. Його повернули додому батькам. 

«Хлопець пояснив, що поїхав з друзями на рибалку, а коли почало смеркатися, вирушив додому, однак через темряву загубився і подзвонити родичам не зміг через розряджений телефон. Раніше родина у поле зору правоохоронців не потрапляла. Втім, відносно матері поліцейські склали адміністративні матеріали за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, що передбачено ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - зазначила тимчасово виконуюча обов’язків начальника відділення поліції № 1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Тетяна Верещак. 

"Шановні батьки! 

Цікавтесь колом спілкування дітей та майте декілька контактних номерів телефонів друзів, аби у випадку відсутності зв’язку з дитиною була можливість дізнатись про її місцезнаходження. А якщо дитина зникла та не виходить на зв'язок – відразу звертайтеся до територіального підрозділу поліції за місцем мешкання або на спецлінію «102» аби не витрачати дорогоцінний час", - закликають правоохоронці.