Представниця саратської молоді Марія Приймак зустрілася з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Епіфанієм

Представниця саратської молоді Марія Приймак зустрілася з Предстоятелем ПЦУ Блаженнішим Епіфанієм

Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній 20 жовтня 2023 року під час Першосвятительського візиту в приміщенні Одеського обласного академічного драматичного театру провів зустріч з молоддю.

Як повідомила Оксана Шіман, на зустрічі була присутня юна мешканка Саратської громади, Марія Приймак, яка поцікавилася в предстоятеля, як він розуміє своє покликання та чому обрав саме такий шлях.

«З юних літ я мав бажання обрати шлях духовного зростання, бути священнослужителем. І я свідомо обрав цей шлях, хоча було й багато перепон на ньому. Але Господь був зі мною, Він мене вів цим шляхом… І ось я тут. Головне – обирати те, що подобається саме вам, до чого лежить ваша душа. Є багато модних, престижних, високооплачуваних професій, але якщо до них у вас не буде лежати душа, то не буде успіху. Ви повинні обрати той шлях, який вам до вподоби, щоби йти ним і досягати успіхів. За словами святого апостола Павла, життя – це певною мірою біг, марафон, але ми повинні бігти не заради того, щоб бігти, а заради того, щоб досягнути цілі й отримати нагороду, духовне зростання, успіх.

Обирайте те, що вам до душі. Я обрав свій шлях, я йду ним і буду йти до кінця. І ви повинні правильно обрати, щоб вам це подобалось, щоб ви цим жили і від тієї праці отримували справжню духовну насолоду. Бо лише тоді ви будете почуватися щасливими.

Є багато відтінків людського щастя. Але справжнім, найвищим проявом людського щастя є життя в Бозі. Від земних благ можна відчувати тимчасове задоволення, але не повноцінне щастя. Бо можна бути багатою людиною, але духовно бідною і нещасною. Тому краще бути духовно багатою і щасливою людиною. Тож прагніть бути щасливими і радійте своїм успіхам, будьте вдячними за те, що маєте та прагніть поширювати радість навколо. Памʼятайте, що ми завжди відкриті для молоді», – наголосив Предстоятель.

Як повідомили в пресслужбі Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ), митрополит Епіфаній, спілкуючись з молоддю, відповів на їхні запитання про війну, про її різні складові, чинники, наслідки. Також спілкувалися про те, що зараз, хоч і поступово, але Україна очищається: і від ворога на фронті, і духовно, від ярма «русского міра», від неправди. Говорили про навчання, знання, досвід, «школу життя» – про те необхідне, той фундамент, без якого людина не має опори, чітких орієнтирів, переконань.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram