У Саратській громаді зберегли від закриття Михайлівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів

У Саратській громаді зберегли від закриття Михайлівську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів

Комунальний заклад «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Одеської обласної ради, у зв’язку із запровадженням в державі реформи деінституалізації, було затверджено рішення про закриття інтернату та переведення дітей у інші області нашої країни.

24 березня 2021 року, на пленарному засіданні сесії селищної ради депутати звернулися до Кабінету Міністрів України, Народного депутата України А.І. Кіссе, а також до Одеської обласної ради щодо недопущення закриття цього закладу.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівСьогодні, завдяки підтримці голови Одеської обласної ради Г.В. Діденка, депутата обласної ради О.О.Денисенка та сприянню депутата Верховної Ради А. І. Кіссе, школа-інтернат продовжує функціонувати, надавати послуги дітям з особливими освітніми потребами з усієї Одещини. Повідомляє сайт Саратської ТГ

Крім збереження закладу, Олександром Денисенком були виділені кошти із обласного бюджету в сумі 450 тисяч гривень на капітальний ремонт водопровідної системи та облаштування внутрішнього туалету. На сьогодні у комунальному закладі повністю завершилися роботи по ремонту водогону та облаштуванню сучасних внутрішніх санвузлів, і вже сьогодні вони повноцінно функціонують.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram