У ЧОТИРЬОХ ГРОМАДАХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З’ЯВЛЯТЬСЯ МОЛОДІЖНІ ЦЕНТРИ

У ЧОТИРЬОХ ГРОМАДАХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З’ЯВЛЯТЬСЯ МОЛОДІЖНІ ЦЕНТРИ

Чотири територіальні громади на Одещині – Саратська селищна, Чорноморська міська, Усатівська сільська і Подільська міська – у найближчі роки планують відкрити сучасні молодіжні центри, створені за підтримки програми «Мріємо та діємо».

У рамках конкурсу «МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив», що відбувся наприкінці 2021 року за участю понад сотні громад з дев’яти областей України, від Одеської області відбір пройшли Чорноморська і Подільська міські та Усатівська сільська громади.

Крім того, у рамках першого етапу цього конкурсу, наприкінці 2020 року, відбір успішно пройшла Саратська селищна громада, яка вже реалізує заходи для молоді у рамках участі в програмі та оголосила тендер на проведення ремонтних робіт у майбутньому молодіжному центрі.

Громади, які перемогли у конкурсі, долучаються до 26 інших громад, учасниць проєкту «МолодьТуТ», мета якого полягає у створенні сприятливого середовища для розвитку, навчання та самореалізації молоді в громадах. Такі центри будуть сталими, безпечними та інклюзивними просторами, де надаватимуть якісні послуги для молоді.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівУпродовж першого року роботи Саратська громада в рамках програми «Мріємо та діємо» прийняла перший в Україні лабіринт медіаграмотності (18-19 грудня 2021 року), а медіадрайверки громади організували 16 навчальних заходів для понад 200 учасників і учасниць.

Крім того, для жителів громади провели «Кінотеатр під відкритим небом», а школярі долучилися до всеукраїнських ініціатив з громадянської освіти і всеукраїнського тижня медіаграмотності.

У рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Кодимська, Окнянська, Арцизька, Тарутинська, Старокозацька, Вилківська та Розділянська громади Одеської області підписали Меморандуми про співпрацю з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що спрямовані на розробку стратегій на забезпечення якісних та доступних послуг навіть у кризовий час.

Izbirkom

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram