Центр волонтерської допомоги “Злагода” селища Сарата готується до новосілля

Центр волонтерської допомоги “Злагода” селища Сарата готується до новосілля

Волонтери селища Сарата готуються до новосілля. Цій приємній новині передувало більш як два місяці “безхатності”, коли з тимчасово наданого приміщення у будівлі Саратської публічної бібліотеки “Злагоду” ввічливо попросили… Як повідомляє видання "Махала", справа в тому, що саме в це приміщення з першого січня поточного року мала вселитися Саратська міграційна служба, яку, в свою чергу, попросили звільнити приміщення власники – Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Таким чином, під Новий рік, центр волонтерської допомоги “Злагода”, створений на базі громадської організації, був змушений перевезти свої речі (гуманітарну допомогу людям) до… контейнеру на селищному ринку.

“Шукати приміщення почали ще з квітня 2023 року, з того часу, як нас попередили про необхідність виселитися. Переглянули безліч приміщень, але за усі вимагалася висока орендна плата. Неодноразово зверталися до селищної ради, але на свої клопотання отримували на кількох аркушах відмови приблизно однакового змісту: “згідно з законодавством надати приміщення не маємо права, тільки через аукціон, на загальних засадах… ” – розповіла журналісту інтернет-видання “Махала” голова громадської організації “Злагода” Ольга Небога.

Проблему вдалося вирішити за сприяння співробітників регіонального відділення Фонду держмайна в Одеській області. Фонд є власником будівлі колишнього будинку дитячої творчості (а ще раніше – служби зайнятості) в Сараті, а балансоутримувачем виступає Одеський обласний центр зайнятості. Вони дали згоду на оренду будівлі, про яку клопотала “Злагода”, та яка вже кілька років стояла зачиненою. Тут підтримала очільниця Саратського осередку служби зайнятості Ольга Осипенко – пояснила ситуацію по приміщенню, вимоги до документів, оперативно допомагала з поточних питань.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram