Благодійний концерт пройшов у селі Світлодолинське

Благодійний концерт пройшов у селі Світлодолинське

14 березня у селі Світлодолинське відбувся благодійний концерт під красномовним гаслом «Весна. Жінка. Перемога», адже українські жінки не тільки лікують, вчать, волонтерять, донатять, але й пліч-о-пліч з чоловіками зараз боронять нашу країну. Зі святом весни неповторних жінок привітала Саратський селищний голова Вікторія Райчева, яка підкреслила, що незважаючи на те, що українські жінки зараз проходять суворі життєві випробування, вони все одно залишаються чудовими, невимовно прекрасними, тендітними та надихають на звершення чоловіків. Про це повідомляє Саратська селищна рада.

 Начальник відділу культури і туризму селищної ради Анатолій Сухарський зі словами вдячності від військових, вручив «Світлодолинським павучкам» - шеврони.

По-справжньому весняним настроєм протягом заходу з глядачами ділилися Анастасія Драбович, Надійка Арнаут, Наталя Руденко, Міла Кокарча, Сергій Комаров, Лідія Гобачьова, Ксенія Комарова, Марія Тимощук, Богдан Балабан, Ангеліна Бонар та Олена Блаженко, які дарували свій унікальний вокальний талант. Музично-хореографічними образами зачарували Олександра Станкова та танцювальний колектив «Любисток». Оплесками зустрічали діток, що прочитали вірші. Захід був невимовно патріотичним та об’єднував у досягненні спільної мети, адже всі виручені від концерту кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України!Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram