Спільна нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Саратської селищної ради

Спільна нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Саратської селищної ради

16 червня 2021 року з метою вироблення єдиної стратегії з питань організацію харчування в закладах освіти на території громади Саратської селищної ради відбулась спільна нарада керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти за участю бухгалтерів, медичних працівників, кухарів та комірників закладів освіти.

Повідомляється на сайті Саратської селищної ради. У нараді також взяли участь Саратський селищний голова В.Д. Райчева, секретар селищної ради В.П. Проданов, начальник фінансового управління Саратської селищної ради О.І. Небога, начальник Саратського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області А.І.Швець, фельдшер-санітар Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Н.П. Парпалак.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Під час наради були обговорені питання щодо стану організації харчування в ЗДО та ЗЗСО за 5 місяців поточного року. Значну увагу було приділено питанню дотримання вимог до постачання та зберігання продуктів харчування у закладах освіти, виконання нововведених норм харчування.

Також розглядалося питання підготовки закладів освіти до початку нового 2021/2022 навчального року, проведення поточних та капітальних ремонтів.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram