Різдвяний ярмарок та відкриття скверу Шпаківня в Сараті

Різдвяний ярмарок та відкриття скверу Шпаківня в Сараті

Різдвяний ярмарок та відкриття скверу Шпаківня. Реалізація проєкту відбулася за фінансової підтримки Британської Ради Та Європейсткого союзу в рамках проєту "Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованності (SC3)". Саратська селищна рада 

(“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівМета програма полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України, - Ред.).

Команда проєкту в Сараті: Ольга Небога, Анастасія Кюркчю, Катерина Дмитришина, Наталя Кошельник, Юрій Жонца. Понад 100 волонтерів допомагали на суботниках, дитячих заходах, святах.

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram