Молодь Саратської громади побувала на каві з головою громади

Молодь Саратської громади побувала на каві з головою громади

28 грудня 2021 року в передноворічні свята молодь громади, лідери учнівського самоврядування з Зорі, Михайлівки та Сарати зустрілися з головою Саратської громади Вікторією Райчевою та начальником відділу культури і туризму Анатолієм Сухарським аби у невимушеній, неофіційній обстановці за чашкою кави обговорити ті питання, що найбільше турбують молодь. Повідомляє сайт Саратської ТГСтань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів"Нагадаємо каві з головою" обговорювали основні завдання, над якими доводиться працювати посадовцям в органах місцевого самоврядування, і про основні проблеми, з якими доводиться стикатися та які треба вирішувати. Вікторія Дмитрівна та Анатолій Броніславович пояснили, які є шляхи втілення в життя тих ідей, що можуть поліпшити життя в громаді. Один із них – місцевий бюджет. Націлювали юнаків і дівчат упевнено відстоювати свої ідеї й не чекати, доки їх реалізує хтось інший.

"В цьому полягає сутність перебування людини на певній території, тому будьте готові самі реалізувати свою ідею, а влада може сприяти в цьому і допомагати."- підкреслила Вікторія Райчева.

" Розмова тривала півтори години і могла б тривати далі, бо вийшла цікавою і змістовною. Тому разом вирішили, що надалі теж будуть подібні зустрічі й наступного разу юнаки і дівчата прийдуть до голови уже з більш конкретними своїми ідеями, які після детального обговорення можна буде втілювати в життя,"- йдеться у повідомленні.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram