Житель Ренійської громади наловив рибки на 200 000 гривень

Житель Ренійської громади наловив рибки на 200 000 гривень

 За попередніми підрахунками, завдані ним державі збитки становлять понад 200 тисяч гривень. Правопорушнику загрожує штраф або обмеження волі.

Співробітники сектору водної поліції Ізмаїльського районного відділу поліції разом з Одеським рибоохоронним патрулем виявили зловмисника неподалік села Плавні у спеціальному костюмі зі снастями та рибою.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Викликана на місце події слідчо-оперативна група вилучила у правопорушника сітку довжиною 50 метрів та 30 кілограмів виловлених біоресурсів, серед яких були окунь, судак, лящ, плоскирка, плітка та щука.

Незаконний улов передали на зберігання спеціалізованому приватному підприємству, а заборонене знаряддя лову помістили до камери схову речових доказів територіального підрозділу поліції. 

Попередньо, за підрахунками фахівців-екологів, рибалка завдав державі збитки на суму більш ніж 200 тис. грн.

«За даним фактом дізнавачі відділення поліції 2 Ізмаїльського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду. В рамках провадження призначено судово-екологічну експертизу, якою буде встановлено точний розмір заподіяної державі шкоди. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання висновку експерта вирішуватиметься питання щодо повідомлення фігуранту про підозру. Йому загрожує покарання штрафом від 17 до 51 тис. гривень або обмеженням волі на строк до трьох років», - розповіла начальник сектору дізнання Ізмаїльського районного відділу поліції Наталія Мариморович.

Слідство триває під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.

Правоохоронці продовжують здійснювати рейди по прибережних зонах, з метою виявлення осіб, які порушують вимоги чинного законодавства, а також для недопущення нещасних випадків на водоймах.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram