Ув’язнення та конфіскація майна: мер Рені та ексдепутат міськради отримали вироки за корупцію

Ув’язнення та конфіскація майна: мер Рені та ексдепутат міськради отримали вироки за корупцію

Вищий антикорупційний суд України виніс обвинувальний вирок міському голові Рені на Одещині Ігорю Плєхову та ексдепутату місцевої ради Івану Пойдолову. Обох судили за корупцію.

Про це повідомили в пресцентрі Вищого антикорупційного суду, передає «Кут огляду».

У середу, 17 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватими Ренійського міського голову Ізмаїльського району Одеської області та колишнього депутата місцевої ради. Їх визнали винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Обвинуваченим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 та 10 років, відповідно, з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади на строк 3 роки, з конфіскацією всього належного їм майна.

Нагадаємо, обвинувачені висловили особі прохання надати їм неправомірну вигоду в сумі 100 тисяч доларів США за забезпечення передачі в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Після отримання частини неправомірноі вигоди у сумі 50 тисяч доларів США правопорушників було викрито.

Вирок може бути оскаржений упродовж тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram