Фонд держмайна оголосив аукціони на склади в порту на Дунаї

Фонд держмайна оголосив аукціони на склади в порту на Дунаї

Фонд державного майна України оголосив про початок аукціонів на складські приміщення в морському торговельному порту Рені Ізмаїльського району Одеської області. Оголошений онлайн-аукціон з оренди складів №3, 4 у великому транспортному вузлі на Дунаї — морському торговельному порту Рені, повідомили в Фонді держмайна України, передає «Кут Огляду».

Аукціони заплановані на 17 квітня, стартова орендна плата — 27,2 тис. гривень та 39,7 тис. гривень. Термін оренди об’єктів становить 5 років.

Склад №3 має загальну площу 2194,3 м². Склад №4 — дещо менший за попередній: 1450 м². Технічний стан об’єктів задовільний, під’єднані електромережа та водозабезпечення. Приміщення готові до зберігання сировини та розташовані на території 1-го вантажного району.

Посилання на торги  — https://bit.ly/3TDOVWo та https://bit.ly/3TGf86H

Довідково. Порт Рені оснащений розгалуженою мережею залізничних колій, має великий парк завантажувальної техніки та вантажозахватних пристроїв, що дозволяють перевантажувати вантажі вагою одного до 250 тонн за раз. Також порт має унікальне географічне положення одночасно як річкового і морського. Рені розташований у Південно-Західній частині України на стику українського, румунського і молдавського кордонів, і на перетинанні 4-х транспортних коридорів: Критських №7 і №9, Євроазіатського і Чорноморського.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram