В Затоці на воді загинув чоловік: його 13-річного сина шукають водолази

В Затоці на воді загинув чоловік: його 13-річного сина шукають водолази

Вчора, о 13 годині 30 хвилин працівниками рятувального посту на пляжі бази відпочинку «Ірина» в Затоці Одеської області, вилучено з води без ознак життя 49 річного чоловіка, мешканця Черкаської області.

Під час з’ясування обставин події стало відомо, що чоловік перебував у воді разом із 13-річним сином. До пошуку дитини вздовж берегової лінії залучені правоохоронці і місцеві мешканці. Рятувальники проводять обстеження морського дна на місці трагічної події. Робота водолазів ускладнена мілководдям на цій ділянці акваторію та сильним забрудненням води.

Надзвичайники вкотре закликають людей неухильно дотримуватись правил безпеки під час перебування на воді. Слідкуйте за своїм станом здоров'я, розраховуйте свої сили, не купайтеся наодинці, не допускайте небезпечних ігор у воді, дотримуватись акуратності і уважності під час відпочинку на узбережжі та слідкуйте за поведінкою дітей. У більшості випадків люди гинуть на воді через власну необережність, адже вода не прощає помилок

Станом на 7 годину 18 липня обстежено 5 км. берегової лінії і 800 кв. м. морського дна. Зниклої дитини не знайдено. До проведення пошукових робіт від ДСНС залучено 5 рятувальників (із них 3 водолаза), 1 плавзасіб та 1 одиниця техніки.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram

 

1000 Осталось символов