На одному з курортів Одещини морська вода не відповідає санітарним нормам

На одному з курортів Одещини морська вода не відповідає санітарним нормам

Морська вода біля узбережжя пляжу в селі Лебедівка Одеської області не відповідає санітарним нормам. Про таке повідомили в прес-службі обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Також, як зазначає прес-служба, 46 проб питної води у області не відповідає нормам.

"З метою проведення моніторингу за станом питної води в м.Одеса в період з 8.07. по 15.07.2021 року було досліджено 14 проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та 14 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
 Всього по Одеській області було досліджено 106 проб питної води на санітарно-мікробіологічні і 112 проб питної води на санітарно-хімічні показники. Із них не відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» по санітарно-мікробіологічним показникам 18 проб (16,98%), а саме: Кілійський район ( м.Вилкове), м.Кодима, Роздільнянський район (села Шеметове, Єреміївка, Бурдівка), Захарівський район (села Майорське, Глубокояр) і по санітарно-хімічним показникам 28 проб (25,0%), а саме: Кілійський район (м.Вилкове, с.Приморське), Болградський район (села Баннівка, Каракурт), смт.Сарата, м.Арциз, м.Татарбунари, Захарівський район (села Майорське, Глубокояр). Води поверхневих водойм 1-ї категорії, які використовуються як джерела питного водопостачання населення, а саме: р.Турунчук, р.Дунай, р.Прут, оз.Ялпуг, було проведено 30 досліджень на санітарно-мікробіологічні показники та 82 дослідження води на санітарно-хімічні показники, в т.ч. на вміст залишків хлорорганічних пестицидів. Усі досліджені проби води відповідали гігієнічним вимогам.
 В ході проведення лабораторних досліджень за станом якості морської води, у визначених контрольних точках на 22 пляжах м. Одеси та Одеської області було відібрано 93 проби морської води на санітарно-мікробіологічні показники та 12 проб – на санітарно-хімічні показники. Із них 2 проби морської води по санітарно-мікробіологічним показникам не відповідали гігієнічним вимогам, а саме: прибережна смуга моря рекреаційної зони «Лебедівка» Білгород-Дністровського району ( колишній Татарбунарський район)", - зазначили у прес-службі.

✅  Стань частью сообщества "Угол Обзора" в facebook и пригласи друзей!

"Угол обзора" ближе к читателю!        

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅  Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅  Поддержи нас в Instagram

 

1000 Осталось символов