В Одесі з'являться ще два муніципальні паркування: у центрі міста та в Аркадії

В Одесі з'являться ще два муніципальні паркування: у центрі міста та в Аркадії

В Одесі з'являться ще два муніципальні паркування: у центрі міста та в Аркадії

Одна з них - у районі Дерибасівської, друга - біля площі Десятого Квітня, інформуує Кут огляду з посиланням на Одеську міську раду.

Оператором цих майданчиків стане КП «Одестранспарксервіс». Це дозволить поповнити міський бюджет та навести лад на вулицях. Проєкт рішення винесуть на найближчий виконком, а згодом і на сесію міськради.

Так, у самому центрі міста мають з'явитися ще 25 муніципальних паркувальних місць у провулку Віце-адмірала Жукова від Дерибасівської до Грецької (370 кв. м). Таким чином біля Одеського академічного драматичного театру зроблять ще зону розвантаження, таку як біля Оперного, щоб там ніхто не міг паркуватися і театр мав гарантовану можливість розвантажити необхідні йому вантажі. 

Ще одна парковка площею понад 1000 кв. м на 75 місць передбачена на Генуезькій від площі Десятого Квітня до Балтиморської (колишня Посмітного).

Тариф на обох майданчиках стандартний - 20 грн на годину.

У першому кварталі 2024 року муніципальні паркування принесли бюджету Одеси понад два мільйони гривень.



Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram