В Арцизькій громаді розпочали свою роботу 14 пришкільних таборів відпочинку

В Арцизькій громаді розпочали свою роботу 14 пришкільних таборів відпочинку

В Арцизькій громаді розпочали свою роботу 14 пришкільних таборів відпочинку для 270 дітей 1-4 класів пільгових категорій, а також 3 мовних табори для 65 учнів і 1 спортивний для 15 школярів.

Крім цього, дітки упродовж двох тижнів харчуватимуться безкоштовно двічі на день, займатимуться у довільній формі, гратимуть в активні ігри тощо.

В кожного табору є своя назва, девіз та мета. Відділ освіти, молоді і спорту Арцизької міської ради.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Також з 7 червня 2021 року працюють літні оздоровчі табори з денним перебуванням в закладах загальної середньої освіти Теплицької громади. Дитячі табори відпочинку «Кульбабки» Теплицького ЗЗСО І – ІІІ ст., «Веселка» Веселокутського ЗЗСО І – ІІІ ст., «Сонечко» Мирнопільського ЗЗСО І – ІІІ ст., та «Зелена планета» Садовського ЗЗСО І – ІІ ст. гостинно прийняли своїх маленьких вихованців – учнів початкової школи.

7 червня пройшло відкриття пришкільного оздоровчого табору відпочинку з денним перебуванням "ВЕСЕЛКА" у Сараті під девізом:

"Веселка веселка,

Із сонця й води,

Ми сильними й дружними

Будем завжди".

Сформовані 2 загони "Посмішка", "Дружба".

 

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram