Три громади Болградщини отримають 154 ноутбуки  від ЮНІСЕФ для школярів

Три громади Болградщини отримають 154 ноутбуки  від ЮНІСЕФ для школярів

У листопаді ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України надав майже 29 тисяч ноутбуків, щоб учні середнього та старшого шкільного віку з 10 областей отримали доступ до освіти.  Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки уряду Японії та Європейського Союзу.

1304 ноутбуки отримала Одещина, з них на Болградський район передано 154 ноутбуки, які будуть розподілені згідно попередньо наданим заявкам в Болградську, Бородінську та Тарутинську громади, - це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Болградську РВА.

Нові пристрої в тимчасове користування  отримають діти переселенці, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти з інших вразливих категорій.  

Ця поставка ноутбуків є частиною ініціативи ЮНІСЕФ з гарантування безперервної освіти в Україні.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram