Соняшникова олія на пляжах Одеси: результати кризового моніторингу
29 грудня 2025 року державні інспектори в межах кризового моніторингу здійснили виїзд до прибережної зони Одеси для реагування на надзвичайну ситуацію, зафіксовану 24 грудня. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Державну екологічну службу.
Тоді в акваторії Чорного моря було виявлено плями соняшникової олії, що потрапила у воду внаслідок пошкодження резервуарів. Під час обстеження фахівці перевірили пляжні території «Ланжерон», «Відрада» та 16-ту станцію Великого Фонтану. За результатами моніторингу, у районі пляжу «Ланжерон» зафіксовано окремі плями жовто-сірого кольору з характерним запахом соняшникової олії.
Водночас на пляжах «Відрада» та 16-тій станції Великого Фонтану ознак забруднення поверхні морської води не виявлено. Фахівцями інспекції відібрано проби морської води, які направлено до відділу інструментально-лабораторного контролю Одеської області для проведення відповідних досліджень. Наразі ситуація перебуває на контролі інспекції, кризовий моніторинг стану прибережних вод триває.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram





