На Одещині медики швидкої разом із надзвичайниками врятували 4-місячну дитину із високою температурою (відео)

На Одещині медики швидкої разом із надзвичайниками врятували 4-місячну дитину із високою температурою (відео)

Хоча багато де сніжна стихія вже згасає, залишаються віддалені села, куди досі без спеціальної техніки дістатися неможливо. Так сталося вчора в одному з сіл Захарівської громади Одеської області, звідки надійшов виклик на номер 103 про те, що 4-місячна дитина знаходиться у вкрай важкому стані з температурою 40.

«Розуміючи, що проїхати автомобілем швидкої до місця виклику неможливо, ми звертаємося по допомогу до місцевої пожежної частини ДСНС. Наші колеги - бригада №258 у складі фельдшера Оксани Мальцевої та Олександра Мальченка - на пожежному ЗІЛі крізь замети дістаються до маленької дитини, надають їй всю необхідну допомогу і госпіталізують до лікарні.

Ще раз висловлюємо вдячність всім, хто в ці дні боровся з негодою і сумлінно виконував свої обов’язки зі спасіння людей. Насамперед, це наші мужні рятівники з ГУ ДСНС України в Одеській області та наші колеги-медики з усіх станцій та підстанцій Одеського обласного центру ЕМДіМК.

Той факт, що в критичний момент ніхто не лишився сам на сам зі своєю бідою, і всі дочекались порятунку й допомоги, надихає і надає впевненості. Тому що разом ми завжди можемо зробити більше і подолати будь-які складнощі. Щиро дякуємо всім», - подякували в Центрі Екстреної медичної допомоги і Медицини Катастроф.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram