На выходных в селе Шевченково Килийской ОТГ произошли массовые кражи

На выходных в селе Шевченково Килийской ОТГ произошли массовые кражи

На прошлых выходных в с. Шевченково Килийской ОТГ произошли массовые кражи во дворах местных жителей. Об этом в Фейсбук сообщила жительница села Ольга Коваль, передает «Угол Обзора».

Как сообщает Ольга, массовые кражи произошли на одной из крайних улиц Шевченково. Приблизительно за 50 минут злоумышленникам удалось завладеть мопедом, велосипедом и прицепом, а также «почистить» гараж. Девушка в своем эмоциональном посте обратилась к односельчанам и просит написать заявления в полицию всех, кто также пострадал от действий злоумышленников.

«Ніч.26.04. 02.30 часу. ТВАРЮКИ світять фонариком у твій двір і застрибують через паркан! У двір де мешкає сім'я з 7 людей!!! ЦЕЙ страх вам не передати!!! Вибігаємо з чоловіком через парадний вхід, я з криками ( а кричати я ДОБРЕ вмію!!!) А ця " сволота" безстрашна, почувши і побачивши хазяйвів дому - нас😲😲😲, не полишала свою справу- мопедика їм захотілось!!! Один почав нам погрожувати, став в оборонну позу, ніби не ми, а він свій двір захищає!!! Та ще й з криками до нас!!! Короче, таки погрузили ворюки той мотоцикл на прицепа і драпанули.... ТЕПЕР ЧИТАЙТЕ УВАЖНО!!!!👆👆👆 БІЛИЙ ФОРД ТРАНЗИТ З ДВУХОСЬНИМ СИНІМ ПРИЦЕПОМ. О 02.30- 02.35 НОЧІ ПРОЇЖАВ ПО ПУШКІНА НА ДМИТРІВКУ. МОЖЕ В КОГО КАМЕРИ Є? 🙄🙄🙄СТЕРЕЖІТЬСЯ!!! Працювали професійно, направленно, були дуже агресивні і НЕ БОЯТЬСЯ власників житла!!! Бажаю Вам міцних замків і хай Вас Господь береже)))», - написала Ольга Коваль о том, как происходила кража в ее дворе.

Немного позже, девушка сообщила, что пострадавших односельчан было несколько и кражи были массовые

«ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ПО КРАДІЖЦІ В С. ШЕВЧЕНКОВЕ!!! Це було сплановане пограбування крайніх вулиць. Заїхала машина без прицепу і ПРОПРАЦЮВАЛА хв. 50. За цей зас встигли "відвідати" не один двір. ПРИКРО👆👆👆 що люди, до яких завітали і злякались.....не повідомили 102. Просто далі лягли спати. А ці сволочі почали з вулиці О. Кошевого ( с. Шевченкове, Кілійського рн.), їх налякали зброєю.....!!!! Вони пішли далі- на вул. Лесі Українки- обчистили гараж, потім через дві хати знов " спугнулись", далі вкрали велик, далі прицеп двохосьний !!!! На якому вже приїхали на вул. Пушкіна. До нас. Мопед.... від мого і чоловіка галасу драпанули в сторону Дмитрівки. На все про все 50 хв!!! Шановні! У нас в дворі були близько 1 хв!!! Це з замком і повною хатою людей. Це не свої. ТЕПЕР УВАГА!!! КОГО ВНОЧІ ВІДВІДАЛИ НІЧНІ ШАХРАЇ- ЗВЕРНІСТЬСЯ ДО ПОЛІЦІЇ. НАПИШІТЬ ЗАЯВИ!!! ЦЕ МАСОВЕ РОЗБІЙНЕ ПОГРАБУВАННЯ. А ВИ, людоньки, повідомляйте про факт проникнення на вашу територію проживання. Якби перші " потерпівші" набрали 102- ми б не були постраждалими!!!»,  - дополнила девушка.

 

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram