Виграти 3000 грн може кожен: в Кілії подовжили термін подачі заявок на конкурс за найкращий логотип громади

Виграти 3000 грн може кожен: в Кілії подовжили термін подачі заявок на конкурс за найкращий логотип громади

Фото: Олексій Салло

З 1 вересня в Кілійській громаді проходить конкурс на найкращий логотип громади. Взяти участь та позмагатися за головний приз – 3000 гривень — зможе кожен. Кількість робіт не обмежена, а термін їх подачі подовжено до 26 листопада 2023 року. Про це повідомляє «Кут Огляду».

1 вересня 2023 року відбувся старт Конкурсу "Бренд Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області"

До участі в конкурсі допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади:

- емблема (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення);

- опис (ключова ідея).

Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Намір брендування ТГ пов’язаний з участю у проєкті “Лабораторії творчого діалогу в громадах”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки програми «U-LEAD з Європою». Варто зазначити, що Кілійська громада увійшла в 120-ку громад України, які пройшли відбір для співпраці з вищезазначеними партнерами, що є дуже гарним результатом та відкриває неймовірні перспективи.

Перше засідання робочої групи відбулось 25 серпня. До складу увійшли представники міської ради, громадськості та творчі кілійці. Зокрема було обговорено загальне положення про конкурс, та за підсумками внесені корективи.

Далі відбудеться онлайн голосування за найкращий логотип, паралельно свої голоси віддадуть члени робочої групи. Учасник, який набере найбільше сумарних балів, і стане переможцем.

 Конкурсні роботи надсилаються або подаються на розгляд Робочої групи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації можна дізнатись за посиланням

https://docs.google.com/.../1SSA.../mobilebasic

Форма заявки на участь у конкурсі на визначення розробника бренду Кілійської міської територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області

https://docs.google.com/.../1MgnVFeVxOJPeE365.../mobilebasic

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram