В Кілію привезли довгоочікуване медичне обладнання

В Кілію привезли довгоочікуване медичне обладнання

На територію Кілійської багатопрофільної лікарні днями привезли комп’ютерний томограф. Про це «Кут Огляду» повідомив головний лікар Роман Ольховський.

За словами Романа Михайловича, якісна медична послуга вже дуже скоро буде надаватися і в Кілії.

«Ремонт в приміщені, де буде знаходитись КТ, вже закінчений, обладнання вже у нашому місті, залишилось лише встановити спеціальні двері і привести до ладу прилеглу територію. В планах, прибрати аварійні дерева і насадити нові. Будемо звертатися до людей, аби допомогли озеленити територію. Зазначу, що така медична послуга була дуже потрібна нашій громаді. Раніше приходилось людям їздити дуже далеко. Тепер, це все буде поруч. Що стосується ціни на медичну послугу, то її буде встановлювати власник, але ми будемо клопотати, аби він заключив договір з НСЗУ і тоді, можливо, що пацієнти лікарні зможуть отримувати цю послугу безкоштовно,» - зазначив лікар.

Нагадаємо, комп’ютерний томограф був закуплений за кошти підприємця. Для того, щоб медична послуга могла надаватися у місті, міська рада із багатопрофільною лікарнею виділили приміщення і провели у ньому ремонт, обробивши стіни свинцем, задля запобігання поширенню радіації, що випромінюється обладнанням.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram